درباره آرتا اسید

در سال 1393 تأسیس شد

تاریخچه ما را جستجو کنید

ما بهترین و مرغوب ترین مواد شیمیایی را در اختیارتان قرار می دهیم.

امکانات نامحدود

ما اینگونه آغاز کردیم

شرکت آرتا پژوهش در سال ۱۳۹۳ به همت جمعی از دانش آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد با هدف تامین تخصصی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی در شرق کشور و تحقیق و توسعه در صنایع مختلف و فرمولاسیون کارخود را آغاز نمود.

استارت آپ برتر فناوری در اکوشیمی

این شرکت در ابتدای امر موفق به ثبت اختراع فرایند تولید کاغذ تیشو از کاغذ باطله به روش کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه گردید و بدین واسطه موفق به استقرار در پارک علم و فناوری گردید که منجر به انجام طرح در یکی از کارخانه های تولید کاغذ تیشو در استان گلستان شهرک صنعتی کلات گردید.

+0

اعضای تیم

+0

ملیت های مختلف

فعالیت تحقیقاتی+ تامین تخصصی مواد شیمیایی

این مجموعه در حین فعالیت های تحقیقاتی خود در تامین مواد تخصصی از جمله افزودنی های صنعت ساختمان( محصولات شرکت واکر آلمان) و انواع مواد مورد نیاز در صنایع غذایی ، صنعت آب و فاضلاب، صنعت هبلکس و چسب و ساختمان، صنعت رنگ، مواد پلیمری مورد نیاز جهت صنایع پلاستیک و تامین انواع حلال ها و لکه برهای پیشرفته در بخش لاندری صنعت هتل داری مشهد و تامین انواع مواد اولیه مورد نیاز در صنایع پتروشیمی فعالیت گسترده ای داشته است. شرکت آرتا پژوهش همچنین در تامین انواع اسیدهای مورد نیاز در صنایع مختلف ، آمونیاک، آب ژاول صنعتی شناخته شده است.

ارتباطات گسترده این شرکت با انواع شرکت های بازرگانی بین المللی و وارد کننده و تولید کننده باعث شده به عنوان یکی از تامین کننده گان با قیمت مناسب ، سرعت بالا در تامین و تعهد در خدمات پس از فروش و امکان مشاوره های تخصصی قبل از فروش برای مشتریان خود باشد.

بزرگترین هدف این شرکت از ابتدای تشکیل تا کنون برخورد تخصصی با مشتریان در قالب پاسخ گویی و انتقال اطلاعات تخصصی جهت خرید مناسب مواد شیمیایی در فاز صنعتی و آزمایشگاهی بوده و خواهد بود.

در سال 1393 تأسیس شد

ما از سال 1395 خدمات با کیفیت بالا ارائه می دهیم

شکل گیری هسته اصلی

استفاده بهینه از ویژگی ها

ثبت استانداردها

نگاه عالی به آینده

شروع به تولید

بهره گیری از حداکثر توان

حضور در بازار جهانی

ما همیشه در دسترس هستیم

شرکت آرتا پژوهش با تشکیل تیم تخصصی و با همت مدیر عامل خود در سال ۱۳۹۵ در خصوص ارائه فرمولاسیون در صنعت تولید زغال فشرده، تولید انواع مواد شوینده و شوینده های غیر صابونی، فرمولاسیون انواع کرم های موبر و بهداشتی ، تایین فرمولاسیون قرص DPDمورد استفاده در صنعت تصفیه آب ، فرمولاسیون تولید انواع چسب ، تولید انواع افزودنی های صنعت غذا و ارائه خدمات و مشاوره در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و صنایع معدنی و میکرونیزه و تولید آهک هیدراته سابقه درخشانی دارد.

این شرکت در سال ۱۳۹۶برای اولین بار در کشور توانست از منبع گیاهان دارویی بومی کشور و زیر نظر ستاد گیاهان دارویی ریاست جمهور موفق به تولید صنعتی کافور گردید که توان رقابت از نظر کیفیت و قیمت با نمونه های وارداتی به کشور را دارد و در حال حاضر جهت نیاز استان های زیادی از کشور تولید و تامین می‌گردد.

در حال حاضر فعالیت تجاری این شرکت متمرکز بر تامین مواد اولیه در صنایع غذایی، صنایع فولاد ، صنعت تصفیه آب و فاضلاب،  صنعت آرایشی و بهداشتی، مواد پلیمری و مواد اولیه چسب و… و صادرات انواع مواد شیمیایی تولید داخل به کشور های همسایه و تولید و تامین انواع چسب چوب با مصارف خانگی، رنگ و پوشش، و چسب موکت برای کشور افغانستان فعالیت دارد.

این شرکت همچنین آماده ارائه خدمات تحقیق و توسعه و ارائه انواع فرمولاسیون در صنایع مختلف می باشد .

دکتر عارفه طالبیان

مدیر و موسس

دکتر فائزه خان محمدی

مدیریت فنی

همکاری با ما

به ما بپیوندید

تولیدکنندگان و محققین در زمینه های مرتبط دست یاری شما را می فشاریم.